Държавно лично първенство по тенис на закрито за юноши и девойки до 16 год.

“Изида“ гр. Добрич - 13-19 Януари 2024

С покрепата на

19 януари 2024 / Финали

Корт 1

  1. Валерия Гърневска - Брияна Иванова
  2. Сирма Манчева, Моника Господинова - Рада Колева, Елена Пападопулу

Корт 2

  1. Димитър Кисимов - Калоян Шиков
  2. Димитър Кисимов, Добромир Манолов - Калоян Шиков, Самуил Пешев

18 януари 2024 / Основна схема / Полуфинал

Корт 1

  1. Валерия Гърневска - Александра Рангелова
  2. Димитър Кисимов - Александър Толев
  3. Ивелина Христова, Мария Чалъкова - Рада Колева, Елена Пападопулу
  4. Петър Иванчев, Александър Толев - Калоян Шиков, Самуил Пешев

Корт 2

  1. Андреа Иванова - Брияна Иванова
  2. Николай Бунчев - Калоян Шиков
  3. Андрея Глушкова, Валерия Гърневска - Сирма Манчева, Моника Господинова
  4. Димитър Кисимов, Добромир Манолов - Александър Митев, Николай Бунчев

17 януари 2024 / Основна схема / Четвъртфинал

Корт 1 / двойки

  1. Андрея Глушкова, Валерия Гърневска - Рафаела Симеонова, Елеонора Тонева
  2. Ивелина Христова, Мария Чалъкова - Александра Момчилова, Елица Найденова
  3. Димитър Кисимов, Добромир Манолов - Виктор Атанасов, Кристиян Стефанов
  4. Петър Иванчев, Александър Толев - Борис Начев, Емил Маринов

Корт 1 / единично

  1. Андрея Глушкова - Андреа Иванова
  2. Валерия Гърневска - Рафаела Симеонова
  3. Димитър Кисимов - Васил Русанов
  4. Николай Бунчев - Самуил Пешев

Корт 2 / двойки

  1. Сирма Манчева, Моника Господинова - Александра Рангелова, Анастасия Бързакова
  2. Рада Колева, Елена Пападопулу - Теодора Найденова, Стелиана Гичева
  3. Васил Русанов, Станислав Косев - Александър Митев, Николай Бунчев
  4. Борис Бонев, Александър Начев - Калоян Шиков, Самуил Пешев

Корт 2 / единично

  1. Александра Рангелова - Елеонора Тонева
  2. Елена Пападопулу - Брияна Иванова
  3. Александър Толев - Александър Митев
  4. Кристиян Стефанов - Калоян Шиков

16 януари 2023 / Основна схема / Първи кръг

Корт 1 / Част 1 /

Корт 1 / Част 2 /

  1. Моника Господинова - Александра Рангелова
  2. Александра Момчилова - Андрея Глушкова
  3. Димитър Кисимов - Добромир Манолов
  4. Александър Толев - Станислав Косев
  5. Андреа Иванова - Теодора Найденова
  6. Мария Чалъкова - Брияна Иванова
  7. Николай Бунчев - Борис Начев
  8. Кристиян Стефанов - Борис Бонев

Корт 2 / част 1 /

Корт 2 / Част 2 /

  1. Елеонора Тонева - Анастасия Бързакова
  2. Ивелина Христова - Рафаела Симеонова
  3. Марин Абаджиев - Васил Русанов
  4. Мартин Бонев - Александър Митев
  5. Стелиана Гичева - Елена Пападопулу
  6. Валерия Гърневска - Рада Колева
  7. Момчил Марков - Самуил Пешев
  8. Петър Иванчев - Калоян Шиков

15 януари 2023 / Квалификации

Корт 1

  1. Елеонора Тонева - Рая Стайкова
  2. Никол Нунева - Рада Колева
  3. Борис Начев - Борис Димитров
  4. Марин Абаджиев - Емил Маринов

Корт 2

  1. Елена Пападопулу - Сирма Манчева
  2. Александра Рангелова - Елица Найденова
  3. Брайън Димов - Момчил Марков
  4. Александър Начев - Борис Бонев

14 януари 2023 / Квалификации

Корт 1

  1. Елеонора Тонева - Рая Костова
  2. Никол Нунева - Радина Средкова
  3. Борис Начев - Георги Филев
  4. Виктор Атанасов - Брайън Димов
  5. Николета Найденова - Рая Стайкова
  6. Андреа Маринова - Рада Колева
  7. Момчил Марков - Антон Петров
  8. Димитър Конакчиев - Александър Начев

Корт 2

  1. Елица Найденова - Ива Бешина
  2. Елена Пападопулу - Златина Ангелова
  3. Берк Изабетов - Борис Димитров
  4. Дейвид Илиев - Емил Маринов
  5. Сирма Манчева - Антония Станева
  6. Александра Рангелова - Ренета Дженкова
  7. Марин Абаджиев - Мартин Латинчев
  8. Виктор Ценов - Борис Бонев

13 януари 2023 / Квалификации

Корт 1

  1. Елица Найденова - Дея Недкова
  2. Рая Костова - Никол Маркова
  3. Георги Гергинов - Георги Филев
  4. Александър Йовчев - Берк Изабетов
  5. Николета Найденова - Ема Куртева
  6. Рая Велева - Андреа Маринова
  7. Ангел Попов - Момчил Марков
  8. Георги Младенов - Александър Начев

Корт 2

  1. Радина Средкова - Стефания Петрова
  2. Златина Ангелова - Сара Карагьозян
  3. Александър Георгиев - Дейвид Илиев
  4. Брайън Димов - Рангел Георгиев
  5. Дарина Христова - Сирма Манчева
  6. Лидия Спасова - Ренета Дженкова
  7. Мартин Латинчев - Филип Костадинов
  8. Виктор Ценов - Богомил Иринчев